Přírodovědný tábor na Hvězdárně

Letní příměstský tábor. Co se děje v lese?


Vítejte na táboře Athene-noctua v Ďáblické Hvězdárně, kde se prázdniny promění v nezapomenutelné dobrodružství plné přírodních záhad!

Naším hlavním tématem je život v lese a každý den budeme věnovat pozornost jiné části přírody. A to s pomocí lesních skřítků, kteří jsou připraveni nám ukázat vše, co o lese potřebujeme vědět.

V lese se budeme učit poznávat stromy a jejich komunikaci, objevovat zvířátka a ptáčky podle stop a vajíček a nakoukneme i do mikrosvěta hmyzu. A když přijde na řadu hvězdná obloha, nejenže se seznámíme s planetami, hvězdami a měsíci naší Sluneční soustavy, ale využijeme také astronomické programy Hvězdárny.

Navíc si užijeme zajímavé tvůrčí dílny, jako třeba stavbu létající rakety, a vydáme se na závěrečné pátrání po pokladu.

A to není vše! Čekají na nás i jízdy na howerboardových buggynách, které zaručeně zpříjemní naše odpoledne.

Během celého tábora budeme využívat moderní interaktivní pomůcky, sportovní a herní prvky, které jsou originálně vyrobené speciálně pro nás. A co je nejdůležitější? Hlavně se budeme bavit, smát se a užívat si prázdniny!

Celodenní strava v rozsahu svačina - oběd - svačina, kompletní pitný režim během dne a úrazové pojištění jsou samozřejmostí.

Tak neváhejte a přihlaste se! Navíc pro včasnou přihlášku garantujeme slevu. Čeká na Vás program plný dobrodružství, objevování a her, který budete pamatovat ještě dlouho po táboře.

Na táboře Athene-noctua se nudit nebudete!

Každý den se dozvíme a naučíme něco nového.

Čeká na Vás program plný dobrodružství, objevování a her.

Program uvnitř i venku. Zkoumáme všemi smysly. O zábavu nebude nouze!

Nezapomeňte na slevu za včasné přihlášení! Termíny jednotlivých turnusů:

10.7. - 14.7.2023

24.7. - 28.7.2023

7.8. - 11.8.2023

-Přihlášení zde-

Těšíme se na Vás, již se to plní, neváhejte s přihláškou!